pieno perdirbimo įmonė

pieno perdirbimo įmonė
pieno perdirbimo įmonė statusas Aprobuotas sritis pienininkystė apibrėžtis Įmonė, kuri superka pieno žaliavą iš pieno gamintojų ir (ar) iš pieno supirkimo įmonių ar kitų pieno perdirbimo įmonių, jį apdoroja, perdirba ir (ar) gamina pieno gaminius. atitikmenys: angl. dairy enterprise; milk enterprise; plant for the production of milk vok. Molkerei, f pranc. entreprise de transformation de lait ryšiai: sinonimas – pieninė šaltinis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2007 m. sausio 15 d. įsakymas Nr. 3D-17 „Dėl duomenų apie pieną ir pieno gaminius teikimo“ (Žin., 2007, Nr. 9-360)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужен реферат?

Look at other dictionaries:

  • ekologiškų žemės ūkio ir maisto produktų perdirbimo įmonė — statusas Aprobuotas sritis pienininkystė apibrėžtis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro įsakymu patvirtintos sertifikavimo įstaigos sertifikuota įmonė, atitinkanti teisės aktų, reglamentuojančių ekologiškų žemės ūkio ir maisto produktų… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • Molkerei — pieno perdirbimo įmonė statusas Aprobuotas sritis pienininkystė apibrėžtis Įmonė, kuri superka pieno žaliavą iš pieno gamintojų ir (ar) iš pieno supirkimo įmonių ar kitų pieno perdirbimo įmonių, jį apdoroja, perdirba ir (ar) gamina pieno gaminius …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • dairy enterprise — pieno perdirbimo įmonė statusas Aprobuotas sritis pienininkystė apibrėžtis Įmonė, kuri superka pieno žaliavą iš pieno gamintojų ir (ar) iš pieno supirkimo įmonių ar kitų pieno perdirbimo įmonių, jį apdoroja, perdirba ir (ar) gamina pieno gaminius …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • entreprise de transformation de lait — pieno perdirbimo įmonė statusas Aprobuotas sritis pienininkystė apibrėžtis Įmonė, kuri superka pieno žaliavą iš pieno gamintojų ir (ar) iš pieno supirkimo įmonių ar kitų pieno perdirbimo įmonių, jį apdoroja, perdirba ir (ar) gamina pieno gaminius …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • milk enterprise — pieno perdirbimo įmonė statusas Aprobuotas sritis pienininkystė apibrėžtis Įmonė, kuri superka pieno žaliavą iš pieno gamintojų ir (ar) iš pieno supirkimo įmonių ar kitų pieno perdirbimo įmonių, jį apdoroja, perdirba ir (ar) gamina pieno gaminius …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • plant for the production of milk — pieno perdirbimo įmonė statusas Aprobuotas sritis pienininkystė apibrėžtis Įmonė, kuri superka pieno žaliavą iš pieno gamintojų ir (ar) iš pieno supirkimo įmonių ar kitų pieno perdirbimo įmonių, jį apdoroja, perdirba ir (ar) gamina pieno gaminius …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • pieninė — sf. (1) NdŽ, pienìnė (2) 1. vieta laikyti pienui: Pamelžtą pieną reikia tuojau nešti į pieninę rš. Bulvinei ir pieninei [ūkininkas] nukrėtė molinę trobelę rš. 2. pieno priėmimo ar perdirbimo įmonė: Į pienìnę vežė pieną, smetoną Krš. Du viedru… …   Dictionary of the Lithuanian Language

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”